Okamžitá ochrana před COVIDem-19 s certifikátem

Prošli jsme kontrolou ČOI Výsledek zde
Prodáváme certifikované testy proti COVID 19

Nová verze oblíbeného testu je ještě jednodušší a příjemnější. Vzorek odeberete kratší tyčinkou pouze z přední části nosu. Tento test je navržen přímo pro sebetestování a jako takový certifikován v EU, firemní testování proplácí zdravotní pojišťovny.

Mezi důležité odběratele a uživatele testů Singclean patří Správa státních hmotných rezerv, české školy, Ministerstva zdravotnictví, financí, kultury či obrany, Kancelář Poslanecké sněmovny a Senátu, Úřad vlády a Správa Pražského hradu.

Vlastnosti
 • Jednorázové použití
 • detekuje variantu OMIKRON
 • Balení: 1 ks nebo 20 testů v krabičce
 • Materiál: určeno pro samotestování
 • Citlivost: 94,25% - 99,31%
 • Účinnost: 98,40% - 99,92%
 • Přesnost: 97,96% - 99,69%
 • Hrazeno pojišťovnou
 • Typ testu: PCR výtěrový

Detekce mutací:
Testy Singclean dokáží detekovat všechny dosud známé mutace koronaviru včetně nejnovější mutace Omikron.
Jak je to možné? Test byl navržený tak, aby odhalil tu část proteinu (epitop), která nepodléhá dosud známým mutacím.
Prohlášení výrobce k mutacím (originál)
Prohlášení výrobce překlad

Certifikát EU k nahlédnutí
Prohlášení o shodě

Princip test:
Testovací sada COVID-19 (Metoda koloidního zlata) je imunochromatografický test na koloidní zlato. Test používá protilátku COVID-19 (SARS-CoV-2) (testovací linie T) a protilátku IgG (kontrolní linie C) imobilizované na nitrocelulózovém proužku. Vínově zbarvená konjugovaná podložka obsahuje koloidní zlato konjugované s jinou COVID-19 (SARS-CoV-2) protilátkou konjugovanou s koloidním zlatem a myšími IgG-zlatými konjugáty. Když se do jamky na vzorek přidá zpracovaný pufr obsahující vzorek, spojí se COVID-19 (SARS-CoV-2) s konjugátem protilátky COVID-19 a vznikne komplex antigenu.Tento komplex migruje nitrocelulózovou membránou kapilárním působením. Když se komplex setká s linií protilátky COVID-19 testovací linie T, komplex se zachytí a vytvoří vínově zbarvený proužek, který potvrzuje výsledek reaktivního testu. Absence barevného pruhu v testovací oblasti značí nereaktivní výsledek testu. Test obsahuje vnitřní kontrolu (pás C), která by měla vykazovat vínově zbarvený proužek konjugátu bez ohledu na vývoj barvy na kterémkoli z testovacích proužků. Jinak je výsledek testu neplatný a vzorek musí být znovu otestován novou sadou.

Nabídka COVID-19 testůProdáváme české respirátory GOOD MASK FFP2

Respirátor třídy FFP2 určený k ochraně jeho uživatele filtrací vdechovaného vzduchu a ke snížení rizika infekce mezi osobami. Účinnost filtrace je nejméně 95 %.

Jedná se o zdravotnický prostředek dle směrnice 93/42/EHS a současně o osobní ochranný prostředek dle nařízení 2016/425. Výrobek je opatřen označením CE zaručujícím shodu s požadavky platných právních předpisů.

Vlastnosti
 • Jednorázové použití
 • Příjemný a komfortní
 • Barva: bílá + další odstíny
 • Materiál: netkaná látka
 • Třída ochrany: FFP2
 • Stupeň filtrace: ≥ 95%
 • Velikost : univerzální

Oficiální distributor:

Nový český výrobce kvalitních, cenově dostupných, FFP2 respirátorů. Filtrační materiál respirátorů Good mask byl vyvinutý Technickou Univerzitou Liberec. Český výrobek, z českých materiálů, byl certifikován ve zkráceném řízení Výzkumným ústavem bezpečnosti práce v Praze dle normy ČSN EN 149:2002+A1:2009.
Od 5.10.2020 je další výroba a prodej umožněna na základě výjimky ČOI.

Certifikát distributora
Balení
 • Respirátory dodáváme v polyetylenových sáčcích po 10 kusech. E-shop umožňuje přiobjednat k respirátorům také designové dárkové krabičky.
PODPOŘTE ČESKÝ PROJEKT

Respirátory zůstanou vhodnou ochrannou našeho zdraví po dlouhou dobu, zejména v období zvýšeného výskytu chřipky. Objednávkou českých respirátorů Good mask nejen, že podpoříte český projekt, ale zajistíte si i potřebnou ochranu za mimořádně výhodnou cenu.

Platné pro výrobky vyrobené do 4.2.2021

Certifikát pro ČR Certifikát pro EU

Prohlášení o shodě Výjimka ČOI

Upozornění:
Od pátku 4.9.2020 jsme mohli dodávat respirátory jen ze skladových zásob. Na základě výjimky ČOI z 5.10.2020 je výroba a prodej respirátorů plně obnovena. Od 18.11.2020 jsou výsledky certifikátu VÚBP Praha potvrzeny také z certifikované zkušebny AITEX (Španělsko). Tento nový certifikát nám umožňuje distribuci respirátorů v celé EU.
Starší modely respirátorů, které byly osazeny tvarovacím plíškem na vrchu, modifikujeme tak, aby tvarovací plíšek byl uvnitř respirátoru. Tato změna zvyšuje užitnou hodnotu výrobku a i nadále garantujeme funkčnost a kvalitu.

Platné pro výrobky vyrobené po 4.2.2021

Nová série je vyráběna s označením CE-0161 a tvarovacím plíškem všitým do respirátoru.

Certifikát pro ČR Certifikát pro EU

Prohlášení o shoděNabídka respirátorů
 

Filtry do roušek

Běžně dostupné roušky se vyrábí z bavlny. Podle některých zdrojů je záchyt bavlněné roušky jen něco kolem 10% virů. Na Technické univerzitě v Liberci vznikla skvělá myšlenka, umožnit všemu obyvatelstvu v ČR mít cenově dostupnou roušku s výrazně lepšími vlastnostmi. Použili k tomu nanovlákna a začali jejich laboratorní výrobu. Ukázalo se ale, že kapacitní možnosti školy jsou omezené. Laboratorní linka nebyla schopná vyhovět poptávce. Proto došlo ke změně technologie výroby a upustilo se od výroby z nanovláken. Dnes se filtry vyrábí mimo Technickou Univerzitu v Liberci, jsou z polypropylenu a jsou vyráběny technologií Meltblown.
Univerzita vyvíjí, výrobce vyrábí a my zajišťujeme prodej a distribuci. Každý dělá to, co umí. Vše je certifikováno a legální. Kontrolním orgánům můžeme předložit certifikáty výrobce a nákupní faktury.

 

Co s tím mám dělat? Jak to mám použít?

Představte si papírovou útěrku z vaší domácnosti. Velice podobně vypadá náš filtrační materiál, který je 20 cm široký a je bud dodáván v metr dlouhých pásech a nebo ve velkonávinech po 50 m a 500 m. Je vyroben z netkané textilie z polypropylenu. Je to tedy plast s úžasnými vlastnostmi.
A jak filtr používat? Z materiálu si ostřihnete cca 15 cm. Vznikne filtr o velikosti 15 x 20 cm, který není třeba entlovat nebo dál upravovat. Filtr jednoduše vložíte do roušky je hotovo. Poté roušku nosíte. Filtr podle vaší námahy a dýchání spolehlivě vydrží 4 až 6 hodin. Opakované přerušované nošení je možné, ale z hygienického hlediska to nedoporučujeme. Když dojde na vyvařování roušky, vyvařujete roušku i s filtrem. Po uschnutí roušky filtr jednoduše vyhodíte, roušku vyžehlíte a vložíte nový filtr. Cena jednoho filtru se pohybuje od 0,99 do 2,99 Kč/ks.

Před použitím umýt ruce
Nastříhat na potřebné rozměry
Umístit doprostřed roušky
Jednorázové použití - po něm vyhodit
Nevystavujte mrazu ani teplotám nad 50°C
Garantovaná propustnost min. 81% - FFP1Kolik chcete ochránit lidí?

Vyberte si z nabídky nevhodnější balení, podle počtu lidí, které chcete chránit. Čím větší balení, tím lepší cena.

Předpokládáme velikost filtru 15 x 20 cm a spotřebu 2 až 3 filtry za den.

Proč si právě vy máte pořídit roušku s filtrem?

Pokud běžná bavlněná rouška při nádechu zadrží asi jen 10% virů (zdroj ) , tak po vložení našeho filtru, se zvýší záchyt na roušce minimálně na 81%. Uvádíme minimálně, protože tuto hodnotu může výroba garantovat. Jistě není to 100%, ale je to již srovnatelné s úrovní filtrace FFP1. Ihned se nabízí otázka, proč ne rovnou FFP2 a FFP3. V tomto směru věříme odborníkům v TUL. Museli někde udělat kompromis. Něco jiného je výroba v laboratoři a něco jiného je hromadná výroba v továrně. Věříme, že kdyby tato ochrana nebyla dostatečná, nepustí filtry do výroby.
Myslíme, že si lidé neuvědomují, že když do Trabanta namontují motor z BMW, pak Trabant pojede sice 200 Km/h, ale jeho brzdy nejsou uzpůsobené na to, aby Trabant dokázal v té rychlosti zastavit. Podobné je to u roušek a respirátorů. Rouška nikdy nebude doléhat tak, jako respirátor. Pokud má být filtrace účinná, nesmí se vzduch nasávat mimo filtr. A i kdyby doléhala, ruku na srdce, dodržujete úzkostlivě všechna hygienická pravidla? Znáte je? V případě, že se bojíte, proč roušku nevyhodíte a pokoušíte se ji vyvařit? Proč připustíte, že si vir z venku zanesete až do domácnosti? Se zděšením pak sledujeme, že lidé desinfikují roušku v mikrovlnce, protože to bylo v televizi. Vždyť do ní budou za chvíli dávat jídlo!
Naše filtry jsou určeny pro ty, kteří si nemohou dovolit jednorázové ochranné pomůcky. Uvědomte si, že pokud bude mít každý z nás cenově dostupnou roušku, tak se sníží riziko nákazy a vir se nebude šířit.

Umíte ušít roušku?