Testy na coronavirus
Prodáváme certifikované testy proti COVID 19

Nová verze oblíbeného testu je ještě jednodušší a příjemnější. Vzorek odeberete kratší tyčinkou pouze z přední části nosu. Tento test je navržen přímo pro sebetestování a jako takový certifikován v EU, firemní testování proplácí zdravotní pojišťovny.

Mezi důležité odběratele a uživatele testů Singclean patří Správa státních hmotných rezerv, české školy, Ministerstva zdravotnictví, financí, kultury či obrany, Kancelář Poslanecké sněmovny a Senátu, Úřad vlády a Správa Pražského hradu.

Vlastnosti
  • Jednorázové použití
  • detekuje variantu OMIKRON
  • Balení: 1 ks nebo 20 testů v krabičce
  • Materiál: určeno pro samotestování
  • Citlivost: 94,25% - 99,31%
  • Účinnost: 98,40% - 99,92%
  • Přesnost: 97,96% - 99,69%
  • Hrazeno pojišťovnou
  • Typ testu: PCR výtěrový

Detekce mutací:
Testy Singclean dokáží detekovat všechny dosud známé mutace koronaviru včetně nejnovější mutace Omikron.
Jak je to možné? Test byl navržený tak, aby odhalil tu část proteinu (epitop), která nepodléhá dosud známým mutacím.
Prohlášení výrobce k mutacím (originál)
Prohlášení výrobce překlad

Certifikát EU k nahlédnutí
Prohlášení o shodě

Princip test:
Testovací sada COVID-19 (Metoda koloidního zlata) je imunochromatografický test na koloidní zlato. Test používá protilátku COVID-19 (SARS-CoV-2) (testovací linie T) a protilátku IgG (kontrolní linie C) imobilizované na nitrocelulózovém proužku. Vínově zbarvená konjugovaná podložka obsahuje koloidní zlato konjugované s jinou COVID-19 (SARS-CoV-2) protilátkou konjugovanou s koloidním zlatem a myšími IgG-zlatými konjugáty. Když se do jamky na vzorek přidá zpracovaný pufr obsahující vzorek, spojí se COVID-19 (SARS-CoV-2) s konjugátem protilátky COVID-19 a vznikne komplex antigenu.Tento komplex migruje nitrocelulózovou membránou kapilárním působením. Když se komplex setká s linií protilátky COVID-19 testovací linie T, komplex se zachytí a vytvoří vínově zbarvený proužek, který potvrzuje výsledek reaktivního testu. Absence barevného pruhu v testovací oblasti značí nereaktivní výsledek testu. Test obsahuje vnitřní kontrolu (pás C), která by měla vykazovat vínově zbarvený proužek konjugátu bez ohledu na vývoj barvy na kterémkoli z testovacích proužků. Jinak je výsledek testu neplatný a vzorek musí být znovu otestován novou sadou.